PAŽADĖTOJI ŽEMĖ
Kapitonas Ludvigas Kahlenas nusprendžia užkariauti atšiaurias Jutlandijos pusiasalio teritorijas, norėdamas įgyvendinti kone neįmanomą atrodantį tikslą – karaliaus vardu ten įkurti koloniją. Mainais už tai jam siūlomas kilmingojo titulas, tačiau arogantiškas ir negailestingas šių teritorijų valdovas Frederikas de Šinkelis nenusiteikęs atiduoti jam priklausančių žemių be kovos. Kai de Šinkelis sužino, kad jo tarnaitė Ana Barbara su vyru mėgina gauti prieglobstį Kahleno draugijoje, pagiežingasis valdovas prisiekia bet kokia kaina išstumti kapitoną iš savo valdų. „Bastardas“ – tai epinio mastelio europietiškas vesternas, kurio kinematografinį grožį puikiai papildo ryškus ir niuansuotas Madso Mikkelseno kuriamas vaidmuo.

TIESIOG SUPER!
Vienuolikmetės kompiuterinių žaidimų entuziastės Hedvigos gyvenimas apvirto aukštyn kojomis, kai jai teko pakeisti tėvą miestelio superherojaus pareigose anksčiau, nei tikėtasi. Bet Hedviga ne superherojė ir iššūkiai kur kas sunkesni, nei manė jos tėvas. Netrukus jis suprato, kad teks atsigręžti į savo sportišką sūnėną Adrianą. Atstumta ir sutrikusi Hedviga aplankė savo demencija sergančią močiutę. Pradėjus ieškoti sprendimo močiutės protas prašviesėjo ir ji ėmė kurpti planą. Netikėtai susibūrusi komanda padėjo Hedvigai išpildyti šeimos palikimą be tėvo žinios.

SANTUOKA KETURIEMS
Julija yra sėkmingai dirbanti parlamento narė, o jos santuoka su kunigu Matijum atrodo tobula. Tačiau, kai Julija sužino apie jau metus trunkantį vyro romaną su Eni, jaučiasi sugniuždyta. Norėdama išsaugoti santuoką, Julija pasiūlo Eni taptį šeimos gyvenimo dalimi ir visi trys užmezga poliamorinius santykius. Betyrinėdama naująsias taisykles, Julija įsimylį jaunuolį Miską, kuris atrodo brandžiausias iš jų visų. Ketvertuko tarpusavio santykiuose daug meilės, bet, kad ir kaip jie stengtųsi, netrūksta ir iššūkių.

DIDIEJIS PLANETOS SERGĖTOJAI
Atokiame krante ìšmestas kuprotasis banginis. Kovodami už jo gyvybės išgelbėjimą sužinosime šių nepaprastų būtybių, pasaulio vandenynų gyventojų, istoriją. Įkvėptas Hičoto Viljamso bestseleriu tapusios knygos, filmas "Didiejis planetos sergėtojai" nukelia mus į atradimų kelionę po dar neištirtas teritorijas ir vos pažįstamą banginių bendruomenę, pasižyminčią nepaprastais gebėjimais ir neįtikėtinai turtingu bei sudėtingu socialiniu gyvenimu.

KATAKAS. KELIONĖ Į LEDYNŲ KRAŠTĄ
Jauno baltojo delfino, vardu Katakas, brandos istorija. Nors visi bendraamžiai jau pabalo, kaip ir turėtų būti paaugus, Katakas vis dar pilkas. Norėdamas įrodyti, kad jis jau suaugęs, ir išpildyti paskutinį mylimos močiutės norą, Katakas leidžiasi pavojingon kelionėn į Didžiąją Šiaurę. Pakeliui jis sutinka daug mirtinai pavojingų povandeninio pasaulio gyventojų ir randa netikėtų draugų. Taip jis įrodo, kad nebūtina suaugti, jog būtum drąsus.

ZOJA IR AUDRA
Zoja, gimusi ir augusi su žirgais, laimingai gyvena savo tėvų žirgyne, vedama svajonės kada nors tapti lenktynininke, kaip ir jos tėvas. Zojai nieko nėra geriau, kaip būti su žirgais, ypač su geriausia drauge, Bele. Belė - žirgyno prizinė kumelaitė, kuri išmokė mergaitę vaikščioti. Ji atsiveda jauniklę, kurią Zoja pavadina Audra. Mergaitė pirmoji joje įžvelgia čempioną, kurio jos tėvai laukė visą gyvenimą. Ji svajoja kartu pasiekti į pergalę. Tačiau Zojos svajonės žlunga vieną audringą naktį, kai panikuojanti Audra netyčia sužaloja mergaitę, ji suluošinama visam laikui. Pykstanti ant gyvenimo Zoja puola į neviltį ir su savimi tempia žemyn visą šeimą, ypač tėvą, kuris netrukus gali viską prarasti. Tačiau su šeimos parama ir arklidžių darbininko Sebo, turinčio dovaną bendrauti su žirgais, pagalba, Zoja stengiasi įveikti neįmanomus dalykus, siekdama savo svajonės.

DU BILIETAI Į GRAIKIJĄ
Neseniai išsiskyrusi Blandina stengiasi grįžti į gyvenimą. Staiga atsiranda jos buvusi geriausia draugė, energinga ir bebaimė Magali. Abi leidžiasi į kelionę, apie kurią svajojo būdamos paauglės. Į nuostabią Amorgo salą, kur buvo nufilmuotas filmas "Didžioji žydrynė". Pasiekusios kelionės tikslą, jos supranta, kad išsvajotos atostogos vyksta ne taip, kaip tikėjosi, nes pasikeitė jų požiūris į atostogas... ir į gyvenimą!

DAR VIENAS ALIBI
Uždarius agentūrą „Alibi.com“ ir pažadėjus Flo, kad daugiau niekada nebemeluos, naujas Grego gyvenimas su ja mielas, bet nuobodus. Tačiau neilgam! Kai Gregas pasiūlo susituokti, Flo ir jos šeima nori susitikti su jo tėvais. Bet kaip jis gali juos supažindinti su savo skyrybų išvargintu nusikaltėliu tėvu ir motina - erotinių filmų žvaigžde? Tuomet įsikiša Grego bičiuliai, jie suranda netikrus tėvus, kad išgelbėtų draugą... kol pasirodo tikrieji jo tėvai! Gregas panikuoja. Jis pasinaudoja savo kaimyno namais ir supažindina tėvus su netikra nuotaka, kad tik jie nepatektų į tikras vestuves. Netrukus jo laukia dvi santuokos ceremonijos, o melo tinklas toks tankus, kad padėtis darosi nebevaldoma. Vargu ar jis žino, kokia pragaištinga iš tiesų yra situacija, kai netikėtas svečias pasirodo vestuvių puotoje. Ir nežinia, ar tai į gerą, ar į blogą!

MAŽASIS ALANAS
Kai Mažojo Alano tėvai išsiskiria ir jam tenka išsikraustyti į kitą miestą, ieškodamas draugų jis sutinka tapti žmogumi-antena savo senam, ateivių apsėstam kaimynui. Telepatei ateivei Britnei nukritus į Žemę, jie turi padėti jai grįžti namo, ir užsimezga išskirtinė draugystė. Bet Mažasis Alanas ne vienintelis susidomėjo Britne. Pamišęs iškamšų kolekcionierius seka Britnę, bandydamas atsakyti seną klausimą: ar kosmose yra gyvybė, ir ar ją galima iškimšti?

SUDEGINK MANO LAIŠKUS
SUDEGINK MANO LAIŠKUS – tai aistringa drama, paremta tikrais įvykiais, kur ugningas meilės romanas sukelia netikėtų pasekmių. Žavi meilės istorija, jungianti tris laiko perspektyvas ir parodanti, kaip aistra, pavydas ir pyktis gali kelti audras dešimtmečius, iš kartos į kartą. Pagrindinė veikėja - Karina Stolpė, kurios pečius užgula visa ši istorija. Filmas vaizduoja sudėtingus jos santykius su vyru Svenu Stolpe ir aistringą meilės romaną su Olofu Lagerkrantsu, prasidėjusį praėjusio amžiaus ketvirtajame dešimtmetyje, ir kaip jos pasirinkimai paveiks ateities kartas.

UFO
Asociacija „UFO Švedija“ tiria antgamtinius reiškinius. Vieną dieną į juos kreipiasi maištaujanti paauglė Denisė ir papasakoja apie dar negirdėtą atvejį. Kartu jie leidžiasi į rizikingą nuotykį, verčiantį peržengti įstatymų ribas ir atsidurti nepaaiškinamų reiškinių pasaulyje. „UFO“ – tai istorija apie paprastus žmones ir jų nepaprastus nuotykius. Filme daug įtampos, dramos ir veiksmo.

BUČINYS
Drama vyksta Danijoje, 1913-aisiais. Antonas – kilnus ir sąžiningas jaunuolis, kurio pagrindinis prioritetas – baigti mokslus ir tapti kavalerijos karininku. Treniruočių metu jis įsako savo būriui padėti baronui von Liovenskioldui, todėl po to pakviečiamas į balių pilyje, kur susipažįsta su gražia barono dukterimi Edita. Ji po avarijos atsidūrė invalido vežimėlyje. Mergina nusiminusi, bet pralinksmėja, kai Antonas su ja elgiasi taip pat, kaip su kitais svečiais, o ne kaip su sėdinčia vežimėlyje. Antonas užjaučia Editą, jie dažnai kartu leidžia laiką ir jis pamilsta merginą. Tačiau jaunuolis niekaip negali suprasti ar jo jausmai yra gailestis, ar tikra meilė. Besistengdamas pasielgti teisingai, jis vis labiau įsipainioja į pažadus, melą ir atsakomybę prieš Liovenskioldų šeimą bei Editą.

NOSTALGIJA
Daugelį metų gyvenęs Egipte, Felisas Lasko grįžta į Neapolį, kad vėl susitiktų su pagyvenusia mama, kurią staiga paliko dar būdamas berniukas. Grįžęs į gimtąjį miestą, jis pasiklysta tarp Sanità rajono namų ir bažnyčių. Netgi gimtoji kalba jam dabar atrodo svetima. Vyrą apima keistas susižavėjimas, grįžta prisiminimai apie tolimą gyvenimą, kurį jis praleido su Orestu, geriausiu vaikystės draugu. Kadaise jiedu turėjo bendrą paslaptį. Kai paaiškėja, kad Neapolis jam reiškia prarastą gyvenimą, tačiau reikia kuo greičiau grįžti ten, iš kur atvyko, Felisą užvaldo nenugalima nostalgijos jėga.

JAUNASIS VADAS VINETU
Nors dar yra mažas, Vinetu (12) jau laiko save didingu kariu ir nori tai įrodyti savo tėvui. Kai jo genties žmonėms ima grėsti badas, Vinetu pamato progą parodyti savo drąsą. Jis sulaukia pagalbos iš sesers ir berniuko, kuris gyvena tame pačiame miestelyje ir turėtų būti Vinetu priešu.

BLOGA NUO SAVĘS
Liguisti, konkurencingi Signės ir Tomo santykiai dar labiau išsigimsta, kai Tomas netikėtai sulaukia pripažinimo kaip šiuolaikinis menininkas. Reaguodama į tai Signė desperatiškai bando susigrąžinti savo statusą – sukuria naują asmenybę, žūtbūt bandančią patraukti kitų dėmesį ir simpatijas.


MEDKIRČIO ISTORIJA
Medkirtys Pepė gyvena mažame idiliškame miestelyje šiaurės Suomijoje. Užgriuvusi nenumatytų įvykių virtinė per keletą dienų visiškai sugriauna įprastą, tylų ir ramų gyvenimą. Tačiau negandos nė kiek neišmuša Pepės iš vėžių. Vis labiau grimzdamas jį supančiame chaose ir nesantaikoje Pepė nepasiduoda ir nuolat stengiasi įžvelgti šviesiąją gyvenimo pusę, į viską žiūrėti su šypsena ir optimizmu – tarsi jam vienam būtų atskleista kažin kokia būties paslaptis...

NAUJASIS ŽAISLIUKAS
Filmas NAUJASIS ŽAISLIUKAS sukurtas pagal klasika tapusią komediją „Žaisliukas”. Tai linksma, jaudinanti ir nuoširdi šeimyninė komedija, kurioje jaunas berniukas sužino, kad yra dalykų, kurių negalima nusipirkti už pinigus.

KOMETA MUMIŲ ŠALYJE
Sužinojęs, apie pro šalį skriesiančią kometą, Muminukas su savo draugu Snifu iškeliauja į Observatoriją Vienišuosiuose Kalnuose pasitarti su Profesoriais. Kelyje jie patiria gausybę nuotykių. Tačiau rimčiausias išbandymas lauks paaiškėjus, kad kometa skrieja tiesiai į mylimąjį Mumių Slėnį.

ATEIK PAS MANE
Klermonas-Feranas, centrinė Prancūzija. Mederikas (35) susipažįsta ir įsimyli vidutinio amžiaus prostitutę Isadorą, kuri yra ištekėjusi. Kai miesto centre įvyksta teroristinis išpuolis, Selimas, jaunas benamis vaikinas, prisiglaudęs Mederiko name, sukelia paranojos bangą. Užjaučiančio Selimą ir pakvaišusio dėl Isadoros Mederiko gyvenimas staiga apsiverčia aukštyn kojom...

BAIGTA
Nedidelė filmavimo grupė filmuoja mažo biudžeto filmą apie zombius. Reikalai ima klostytis blogai, kai juos užpuola tikri zombiai.

KRIU
Devynmetei Babs jos senelis padovanoja paršelį vardu Kriu. Tėvai jai leidžia Kriu laikyti namuose su viena sąlyga: jis privalo praeiti šuniukų dresavimo kursus. Tačiau Babs tėvai nėra didžiausias Kriu rūpestis, kadangi senelis paslapčia planuoja dalyvauti dešrų konkurse, kurį organizuoja „Šviežių kiaulienos produktų bendruomenė“.

LANGUOTAS NINDZĖ 2
Antrojoje Languoto Nindzės dalyje vėl susitinkame su Aleksu ir Languotu Nindze kur jie persekioja niekdarį Filipą Epermintą. Epermintui išvengus kalėjimo Tailande, Languotas Nindzė atgyja, kad suvienytų jėgas su Aleksu. Siekdami keršto ir teisingumo, Aleksas ir Languotas Nindzė pradeda pavojingą misiją kurios metu bus patikrinta jų draugystė.

ĮVYKIS
Tai istorija apie Aną – iš darbininkų klasės kilusią jauną moterį, kuri nusprendžia pasidaryti abortą, pabaigti studijas ir taip išsivaduoti nuo savo socialinės padėties apribojimų. Tokia 1963-iųjų Prancūzija – visuomenė cenzūruoja moters troškimus ir seksą apskritai. Paprastas, bet žiaurus pasakojimas seka moters kelionę, jai pasirinkus elgtis prieš įstatymą. Ana turi mažai laiko – egzaminai jau čia pat, o nėštumas vis labiau matosi.

OMERTA 6/12
Suomijos Nepriklausomybės dienos minėjimas gruodžio 6-ąją šiurkščiai nutraukiamas išpuolio prieš prezidentūrą. Įkaitais paimama daug garbių svečių. Saugumo tarnybos pareigūnas Maksas Taneris (Jasper Pääkkönen) paskiriamas įkaitų krizės derybininku ir netrukus paaiškėja, kad pagrindinis teroro išpuolio tikslas yra planas destabilizuoti Europos saugumą. Taneris turi priimti drąsius ir net skausmingus sprendimus, kad išsiaiškintų, kas slypi už išpuolio. Juk reikia saugoti ne tik žmonių gyvybes, bet ir visos Europos ateitį.

MUMINUKO NUOTYKIAI
Troliui Mumiui įkanda vapsva. Jis turi gulėti lovoje. Muminuko tėtis nori jį pralinksminti papasakodamas apie savo nuotykių pilną jaunystę. Jis prisiminė savo nesuprastą vaikystę, pabėgimą iš vaikų namų ir istorinį susitikimą su savo kūrėju Hodžkinsu. Tėtis pasakojo apie siautulingas audras, plaukiant laivu „Ošun Okstra“ ir visus nuotykius autokratinėje Tėvelio Džounso karalystėje. Tėtis įkūrė koloniją, susidraugavo su vaiduokliu ir vieną audringą vakarą išgelbėjo Muminuko mamą iš jūros. Visa kita tik istorija.

KUR DINGO ANA FRANK?
Ana Frank savo garsujį dienoraštį rašė įsivaizduojamai draugei Kitei. Vieną dieną Kitė atgyja Anos name-muziejuje Amsterdame ir beskaitant dienoraštį mergaitei ima busti atsiminimai. Nedvejodama, jog Ana gyva – nes gyva ir ji pati – Kitė išsiruošia jos ieškoti. Ji keliauja po Europą ir atgal į Anos laiką vedama brangiosios knygos ir troškimo surasti mylimą draugę.

AŠ ESU ZLATANAS
AŠ ESU ZLATANAS – jaunatviška istorija apie Zlatano Ibrahimovičiaus paauglystę niūriame Švedijos priemiestyje. Gimusiam Balkanų imigrantų šeimoje Zlatanui futbolas buvo tarsi išsilaisvinimas atšiaurioje aplinkoje. Nepaprastas talentas ir pasitikėjimas savimi atvedė jį į tarptautinio futbolo viršūnes, jis žaidė tokiuose klubuose, kaip Amsterdamo „Ajax“, „Juventus“, „Inter“, „Milan“, „Barselona“, Paryžiaus „Saint-German“ ir „Manchester United“.

APGAULĖ
Londonas — 1987. Filipas yra garsus amerikiečių rašytojas, gyvenantis tremtyje Londone. Ten jį dažnai aplanko jo meilužė. Įsimylėjusi pora susitinka vyro kabinete, kuris tampa jų prieglobsčiu. Ten jie mylisi, ginčijasi, susitaiko bei valandų valandas diskutuoja – apie moteris, kurios žymi Filipo gyvenimą, seksą, antisemitizmą, literatūrą ir kaip išlikti ištikimu sau...

MARGARITA - ŠIAURĖS KARALIENĖ
(Režisierė Charlotte Sieling, Denmark, Norway, Sweden 2021)

1402 metai. Karalienė Margarita pasiekė tai, ko daugelis vyrų prieš ją nesugebėjo. Ji sujungė Daniją, Norvegiją ir Švediją į Kalmaro uniją, kurią valdė kaip įvaikinto sūnaus Eriko globėja. Tačiau priešų surengtas sąmokslas Margaritai iškelia dilemą, galinčią sunaikinti viską, kuo ji tikėjo.

TEISINGUMO RITERIAI
(Režisierius Anders Thomas Jensen, Denmark 2020)

Dislokuotas karys Markusas yra priverstas grįžti namo pas savo paauglę dukrą Matildą po to, kai jo žmona tragiškai žūsta traukinio avarijoje. Atrodo, kad visur lydi nesėkmės, kol prie jo durų pasirodo matematikos „gykas“ Otas su dviem savo ekscentriškais kolegomis, Lenartu ir Ementaleriu.

VERTĖJAI
(Režisierius Régis Roinsard, France, Belgium 2020)

Devyni vertėjai, pasamdyti versti nekantriai laukiamą paskutinę bestselerio trilogijos knygą, uždaromi prabangiame bunkeryje. Kai internete pasirodo pirmieji dešimt itin slapto rankraščio puslapių, svajonių darbas tampa košmaru - vagis yra vienas iš jų, o leidėjas (Lambert’as Wilson’as) yra pasirengęs padaryti viską, kad demaskuotų jį ... arba ją.

LANGUOTAS NINDZĖ
(Režisierius Thorbjørn Christoffersen, Anders Matthesen, Denmark 2019)

Kai dėdė Stiuartas parveža Askui nindzės lėlę iš Tailando, paaiškėja, kad ta lėlė gyva ir gali padėti spręsti bėdas mokykloje. Askas nori atsidėkoti, bet netrukus sužino, kad languotas nindzė yra apsėstas ir vykdo keršto misiją.

TUVĖ
(Režisierė Zaida Bergroth, Suomija 2020)

Helsinkis, 1945-ieji. Karo pabaiga tapytojai Tuvei Janson suteikia naują meninės ir socialinės laisvės jausmą. Modernus menas, svaiginantys vakarėliai ir neįpareigojantys santykiai su vedusiu politiku. Jos netradicinis gyvenimas prieštarauja griežtiems tėvo skulptoriaus idealams. Tuvės laisvės troškimo laukia išbandymas, kai ji susipažįsta su teatro režisiere Vivika Bandler. Jos meilė Vivikai audringa ir nevaldoma, bet ilgainiui Tuvė ima suprasti, kad iš tiesų nori atsako į savo jausmus.

DAR PO VIENĄ
(Režisierius Thomas Vinterberg, Danija 2020)

Egzistuoja teorija, kad mums gimus, kraujyje turėtų būti nedidelis kiekis alkoholio. Toks nedidelis apsvaigimas atveria mūsų mintis supančiam pasauliui, sumažina rūpesčius ir skatina kūrybingumą. Susižavėjęs šia teorija, Martinas ir trys jo draugai, visi nuobodūs mokyklos mokytojai, imasi eksperimento išlaikyti pastovų apsvaigimo nuo alkoholio lygį per visą darbo dieną.

 

Estinfilm OÜ
Gonsiori 27, Tallinn 10147
www.estinfilm.ee
Tel. +372 5558 3279
e-mail: info@estinfilm.ee